Добрий день, шановні батьки!

З 01 листопада2021року Боярський академічний ліцей «Лідер» розпочав навчання в дистанційній формі. Це вимушений захід, який запроваджений на рівні усього Боярського ОТГ. Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися в он-лайн режимі синхронно (з використанням платформи Microsoft Teams, тестів або інших ресурсів, але в режимі реального часу) так і асинхронно, (тобто через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань на даній платформі, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час). Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження і так званих «хвостів». Також звертаємо Вашу увагу на те, що вчитель має педагогічну автономію, для організації освітнього процесу у дистанційній формі.

Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками.

Також просимо не нехтувати режимом дня.

Звертаємо Вашу увагу й на те, що онлайн-уроки будуть проходити для всіх учнів школи згідно розкладу. Вчителі будуть використовувати різні форми та методи організації освітнього процесу, залучати учнів до різних видів діяльності.

Бажано дітям дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання: прокидатись, умиватися, одягатися і снідати, до початку занять. Якість організації освітнього процесу в дистанційному форматі по можливості контролюватиметься адміністрацією ліцею.

Наважимось уголос сказати про таку негативну складову дистанційної форми навчання, як порушення учнями правил академічної доброчесності. Наполегливо просимо всіх працювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Це дуже важливо! Не оцінка, а навичка, яка сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні.

На допомогу всім нам є кілька складових:

1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання надайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників.

3. Звертаємо Вашу увагу на те, що в ліцеїз 1 листопада2021року в повноцінному режимі функціонує Е-журнал на платформі «Атомс».

4. Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Прослідкуйте, будь ласка, за тим, що вчитель хоче бачити всіх учасників (особливо при використанні функції «Демонстрація екрану»).

5. Звертаємо Вашу увагу на те, що всі учні мають заходити на онлайн-уроки під своїми іменами, та бажано з увімкненими камерами.

6. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування.

Адміністрація закладу має надію на успішну співпрацю.

Бережіть себе і наших діток.

Усім бажаємо міцного здоров’я та успіхів у навчанні.

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.