Інформаційно-освітні ресурси Інтернет

http://rada.gov.ua– Сайти Верховної Ради України з доступом до електронних матеріалів парламентської бібліотеки.

http://kno.rada.gov.ua– Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти.

http://www.guon.kiev.ua– Головне управління освіти і науки м. Києва

http://www.nas.gov.ua– Національна Академія Наук України.

http://ostriv.in.ua– Всеукраїнський освітній портал «Острів знань»

http://osvita.org.ua– Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном.

http://proftekhosvita.org.ua– професійно-технічна освіта в Україні.

http://pedrada.com.ua– портал освітян України.

http://www.osvita.ua– Освіта в Україні, тестування, вища освіта, школа, вчитель, законодавство, новини, ВНЗ, зовнішнє незалежне оцінювання.

http://nbuv.gov.ua– Національна бібліотека України імені В. Г. Вернадського, Київ.

http://www.chl.kiev.ua– Національна бібліотека України для дітей.

http://dic.academic.ru/searhall.php– За словниками та енциклопедіями.

http://pidruchniki.com– навчальні матеріали on-line.

http://www.webschool.com.ua– WebSchool. обучаем людей созданию сайтов и основам веб- дизайна.

http://direktor.at.uaфорум директорів шкіл України

http://www.lichnosti.ua– Особистості. Мета проекту – створити відкритий банк даних біографій видатних, значних, відомих, знаменитих особистостей для історії цивілізації.

http://www.znannya.org– Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань. Вільний доступ до навчальних курсів різної тематики. Освітні ресурси з інформаційних технологій, програмування, проектування програмного забезпечення, а також матеріали з інших предметних галузей.

http://www.easymath.com.ua– Математика – це просто! На сайті представлені теорія і методика розв’язування різноманітних математичних задач.

http://www.master-test.net– Сайт програми Майстер Тест – система, що дозволяє реєструвати та здійснювати тестування в режимі он-лайн.

http://www.xvatit.com – Інтернет портал для молоді та людей, що займаються їх освітою.

http://www.vcity.com.ua – Оперативна інформація про події в Україні і за кордоном, які пов’язані з освітою. Інноваційні проекти, а також новини освіти, події, форум, каталог сайтів,пошта.

http://www.o-svit.iatp.org.ua – про освіту в Україні та за кордоном.

http://www.ednu.kiev.ua – Освітня мережа України.

http://www.unisvit.com – Університети світу.

http://www.ictme.edu-ua.net – Інститут змісту і методів навчання.

http://www.ln.com.ua/kaman – Київська асоціація «Мала академія наук».

http://www.rcpto.org.ua – Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

http://www.profi.org.ua – Портал професійного консультування молоді.

http://myklass.com.ua – Супер клас. Сайт присвячений учням початкової школи, батькам, вчителям.

http://www.svit-pk.com.ua – Світ ПК. Учитель-учителю. На даному порталі ви можете знайти (додати свої):план-конспект з інформатики; роздатковий матеріал; цікаві статті; інструктивні вказівки.

http://knoserg.ucoz.ua – Слово вчителя. Великий архів матеріалів для школи.

http://teachlab.ucoz.ua – Творча лабораторія вчителя інформатики.

http://trudove.org.ua – Трудове навчання. На сайті розміщені матеріали, які безпосередньо необхідні вчителю трудового навчання, креслення: розробки уроків, роздатковий матеріал, технологічна документація, креслення виробів, фотогалереї.

http://ridnamova.ck.ua – Українська мова та література. Конспекти уроків з української мови та літератури для вчителів загальноосвітніх шкіл.

http://www.ukrmova.dn.ua – Українська мова та література. Методичні матеріали до уроків та конкурсів. Календарне планування, тематична атестація, атестація вчителя, розробки уроків.

http://vadilla.moy.su – Учитель географії. На сайті розміщено розробки уроків, заходів з географії та природознавства для вчителів спеціальних шкіл, фото.

http://uchitell.ucoz.ru – Учитель історії. Авторські матеріали: електронні тести, тематичні слайд-шоу, пазли, відео уроки, анімовані схеми, навчальні флеш-ігри.

http://centrro.at.ua – Центр психології і методики розвивального навчання.

http://www.sp.bdpu.org – Шкільна фізика. На сайті зібрано теоретичні матеріали, задачі, тести, лабораторні та демонстраційні роботи, методичні рекомендації з курсу фізики середньої школи. Кожен зареєстрований на сайті отримує власну теку для створення особистої сторінки та розміщення своїх методичних матеріалів.

http://vospitatel.at.ua – Я – вихователь. Розробки виховних занять та самопідготовок, методичні поради, документація та багато іншого для роботи вихователя школи-інтернату.

http://geo-teacher.at.ua – Я йду на урок географії. На сайті вчителі географії можуть знайти методичні матеріали з підготовки до уроків, готові конспекти уроків, фото, відеоматеріали та презентації.

http://www.virtulab.net – Віртуальна освітня лабораторія. Багато явищ та дослідів провести в умовах навчального закладу дуже складно або неможливо. Віртуально можна створити все! (фізика, хімія, біологія, екологія, астрономія)

http://www.geogebra.org динамічне програмне забезпечення математики, що поєднує геометрію, алгебру та обчислення. Розроблене міжнародною командою програмістів для навчання і викладання математики в школах Markus Hohenwarter.

http://school-collection.edu.ru – единая коллекция цифровых образовательных ресурсов.

http://www.science-community.org – соціальна мережа науковців.

http://www.librarianchick.com – Всі сайти, перераховані тут надають безкоштовні ресурси або пропонують вільний членство / підписки. Інформація, книги і лекції, як правило, безкоштовно скачати і використовувати.

http://shodennik.ua – Щоденник - всеукраїнська шкільна освітня мережа.

http://klasnaocinka.com.ua – Класна Оцiнка. Освітній портал - інформаційна система для шкіл, дитячих садків та інших організацій.

http://mammedia.com.ua – Молодіжна Акція Мультимедійна. Мета акції – підготовка молоді до творчого використання можливостей засобів масової інформації. Спрямована для молоді у віці 13-19 років.

http://www.phys.univ.kiev.ua/videolections - Відео-лекції з фізики.

http://zspace.com - Реальний світ та Віртуальна реальність.

http://www.prosvitcenter.org – освітня організація ―Про.Світ‖. Через професійний розвиток вчителів, ми змінюємо процеси викладання, навчання і управління в українських школах.

http://uklasi.com.ua – У Класі-навчальний сайт для учнів.

http://it-science.com.ua – Інформатика. Вчителям інформатики. Учням що готуються до олімпіад, студентам і просто друзям - рекомендую!

https://sites.google.com/site/biblkompmod – Бібліотека комп’ютерних моделей. Наповнена моделями, призначеними для використання у процесі вивчення шкільних курсів алгебри та геометрії.

http://distance-education-umo.blogspot.com – На блозі знаходяться матеріали (презентації та записи вебінарів) для слухачів, які підвищують кваліфікацію в Університеті менеджменту освіти дистанційно.

http://innovatikadn.blogspot.com – Блог-форум ―Інноватика в дистанційному навчанні‖

http://sonyah.blogspot.com – Власний блог викладача ВНЗ ІІІ-IVр.а. На блозі знаходяться матеріали щодо застосування інтелектуальних технологій для розвитку освіти

http://teach-inf.at.ua – Власний сайт вчителя інформатики ЗОШ. Інформація для вчителів інформатики, студентів, учнів, що цікавляться інформатикою, а також їх батьків.


Інформаційно-освітні ресурси Інтернет

http://rada.gov.ua – Сайти Верховної Ради України з доступом до електронних матеріалів парламентської бібліотеки.

http://kno.rada.gov.ua – Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти.

http://www.guon.kiev.ua – Головне управління освіти і науки м. Києва

http://www.nas.gov.ua – Національна Академія Наук України.

http://ostriv.in.ua – Всеукраїнський освітній портал «Острів знань»

http://osvita.org.ua – Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном.

http://proftekhosvita.org.ua – професійно-технічна освіта в Україні.

http://pedrada.com.ua – портал освітян України. http://www.osvita.ua – Освіта в Україні, тестування, вища освіта, школа, вчитель, законодавство, новини, ВНЗ, зовнішнє незалежне оцінювання.

http://nbuv.gov.ua – Національна бібліотека України імені В. Г. Вернадського, Київ.

http://www.chl.kiev.ua – Національна бібліотека України для дітей.

http://dic.academic.ru/searhall.php – За словниками та енциклопедіями.

http://pidruchniki.com – навчальні матеріали on-line.

http://www.webschool.com.ua – WebSchool. обучаем людей созданию сайтов и основам вебдизайна.

http://direktor.at.ua форум директорів шкіл України

http://www.lichnosti.ua – Особистості. Мета проекту – створити відкритий банк даних біографій видатних, значних, відомих, знаменитих особистостей для історії цивілізації.

http://www.znannya.org – Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань. Вільний доступ до навчальних курсів різної тематики. Освітні ресурси з інформаційних технологій, програмування, проектування програмного забезпечення, а також матеріали з інших предметних галузей.

http://www.easymath.com.ua – Математика – це просто! На сайті представлені теорія і методика розв’язування різноманітних математичних задач.

http://www.master-test.net – Сайт програми Майстер Тест – система, що дозволяє реєструвати та здійснювати тестування в режимі он-лайн.

http://www.xvatit.com – Інтернет портал для молоді та людей, що займаються їх освітою.

http://www.vcity.com.ua – Оперативна інформація про події в Україні і за кордоном, які пов’язані з освітою. Інноваційні проекти, а також новини освіти, події, форум, каталог сайтів,пошта.

http://www.o-svit.iatp.org.ua – про освіту в Україні та за кордоном.

http://www.ednu.kiev.ua – Освітня мережа України. http://www.unisvit.com – Університети світу. http://www.ictme.edu-ua.net – Інститут змісту і методів навчання. http://www.ln.com.ua/kaman – Київська асоціація «Мала академія наук». http://www.rcpto.org.ua – Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості http://www.profi.org.ua – Портал професійного консультування молоді. http://myklass.com.ua – Супер клас. Сайт присвячений учням початкової школи, батькам, вчителям. http://www.svit-pk.com.ua – Світ ПК. Учитель-учителю. На даному порталі ви можете знайти (додати свої):план-конспект з інформатики; роздатковий матеріал; цікаві статті; інструктивні вказівки. http://knoserg.ucoz.ua – Слово вчителя. Великий архів матеріалів для школи. http://teachlab.ucoz.ua – Творча лабораторія вчителя інформатики. http://trudove.org.ua – Трудове навчання. На сайті розміщені матеріали, які безпосередньо необхідні вчителю трудового навчання, креслення: розробки уроків, роздатковий матеріал, технологічна документація, креслення виробів, фотогалереї. http://ridnamova.ck.ua – Українська мова та література. Конспекти уроків з української мови та літератури для вчителів загальноосвітніх шкіл. http://www.ukrmova.dn.ua – Українська мова та література. Методичні матеріали до уроків та конкурсів. Календарне планування, тематична атестація, атестація вчителя, розробки уроків. http://vadilla.moy.su – Учитель географії. На сайті розміщено розробки уроків, заходів з географії та природознавства для вчителів спеціальних шкіл, фото.

http://uchitell.ucoz.ru – Учитель історії. Авторські матеріали: електронні тести, тематичні слайдшоу, пазли, відео уроки, анімовані схеми, навчальні флеш-ігри. http://centrro.at.ua – Центр психології і методики розвивального навчання. http://www.sp.bdpu.org – Шкільна фізика. На сайті зібрано теоретичні матеріали, задачі, тести, лабораторні та демонстраційні роботи, методичні рекомендації з курсу фізики середньої школи. Кожен зареєстрований на сайті отримує власну теку для створення особистої сторінки та розміщення своїх методичних матеріалів. http://vospitatel.at.ua – Я – вихователь. Розробки виховних занять та самопідготовок, методичні поради, документація та багато іншого для роботи вихователя школи-інтернату. http://geo-teacher.at.ua – Я йду на урок географії. На сайті вчителі географії можуть знайти методичні матеріали з підготовки до уроків, готові конспекти уроків, фото, відеоматеріали та презентації. http://www.virtulab.net – Віртуальна освітня лабораторія. Багато явищ та дослідів провести в умовах навчального закладу дуже складно або неможливо. Віртуально можна створити все! (фізика, хімія, біологія, екологія, астрономія) http://www.geogebra.org динамічне програмне забезпечення математики, що поєднує геометрію, алгебру та обчислення. Розроблене міжнародною командою програмістів для навчання і викладання математики в школах Markus Hohenwarter. http://school-collection.edu.ru – единая коллекция цифровых образовательных ресурсов. http://www.science-community.org – соціальна мережа науковців.

http://www.librarianchick.com – Всі сайти, перераховані тут надають безкоштовні ресурси або пропонують вільний членство / підписки. Інформація, книги і лекції, як правило, безкоштовно скачати і використовувати. http://shodennik.ua – Щоденник - всеукраїнська шкільна освітня мережа. http://klasnaocinka.com.ua – Класна Оцiнка. Освітній портал - інформаційна система для шкіл, дитячих садків та інших організацій. http://mammedia.com.ua – Молодіжна Акція Мультимедійна. Мета акції – підготовка молоді до творчого використання можливостей засобів масової інформації. Спрямована для молоді у віці 1319 років. http://www.phys.univ.kiev.ua/videolections - Відео-лекції з фізики. http://zspace.com - Реальний світ та Віртуальна реальність. http://www.prosvitcenter.org – освітня організація ―Про.Світ‖. Через професійний розвиток вчителів, ми змінюємо процеси викладання, навчання і управління в українських школах. http://uklasi.com.ua – У Класі-навчальний сайт для учнів. http://it-science.com.ua – Інформатика. Вчителям інформатики. Учням що готуються до олімпіад, студентам і просто друзям - рекомендую! https://sites.google.com/site/biblkompmod – Бібліотека комп’ютерних моделей. Наповнена моделями, призначеними для використання у процесі вивчення шкільних курсів алгебри та геометрії.

http://distance-education-umo.blogspot.com – На блозі знаходяться матеріали (презентації та записи вебінарів) для слухачів, які підвищують кваліфікацію в Університеті менеджменту освіти дистанційно. http://innovatikadn.blogspot.com – Блог-форум ―Інноватика в дистанційному навчанні‖ http://sonyah.blogspot.com – Власний блог викладача ВНЗ ІІІ-IVр.а. На блозі знаходяться матеріали щодо застосування інтелектуальних технологій для розвитку освіти http://teach-inf.at.ua – Власний сайт вчителя інформатики ЗОШ. Інформація для вчителів інформатики, студентів, учнів, що цікавляться інформатикою, а також їх батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 707

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.