16 березня 2017 року
у Київському Палаці дітей та юнацтва
розпочала роботу Восьма міжнародна виставка
"Сучасні заклади освіти".

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь більше 700 учасників із 25 регіонів України і 14 країн світу. У межах виставки відбулося нагородження переможців конкурсу з 9 тематичних номінацій із врученням золотих, срібних та бронзових медалей.

Боярський НВК "Колегіум-ЗОШ І-ІІІст.№3" отримав золоту медаль та диплом у номінації "Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді."

У VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» взяли педагоги:

- Посікера І.П. Види алгебраїчних рівнянь та методи їх розв’язування: навчально-методичний посібник. – Боярка, 2017. – 41 с.

- Савушкіна К.К. Програма інтегрованого курсу «Фізика з літературних джерел» для учнів 7 – х класів - Боярка, 2016. – 16с.

- Прахніцька В.В. Перевірка предметних компетентностей. Практикум з природознавства для учнів 5 – х класів. – Боярка, 2017. -40с.

- Прахніцька В.В. Природничі диктанти з природознавства для учнів 5 – х класів. – Боярка, 2017. -42 с).

- Карась Н. І. Уроки з навколишнього світу : навчально-методичний посібник / Н. І. Карась. – Боярка, 2017. – 84 с.

- Карась Н. І. Учіть любити маму : методичний посібник / Н.І. Карась, Н.А. Ванькевич. – Боярка, 2017. – 148 с.

- Кучеренко В.В. Система профорієнтаційної діяльності у виховній роботі школи : методичний посібник / В. В. Кучеренко. - Боярка, 2017. – 29 с.

- Кучеренко В.В. Впровадження тьюторських технологій в систему виховної роботи закладу : методичний посібник / В. В. Кучеренко. – Боярка, 2017. – 42 с.

Світогляд дитини закладається саме в школі, тут формується особистість, її громадянська позиція та професійні якості. Тож учителі Боярського НВК «Колегіум – ЗОШ І – ІІІ ст. №3» і надалі створюватимуть умови для різнобічного розвитку, виховання і соціалізації особистості, презентуючи власні доробки.

Кiлькiсть переглядiв: 429

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.