1. Савушкіна К. К. Збірник завдань з фізики для учнів 7 класу. – Боярка 2019 рік. – 95 с.

Савушкіна К.К. – вчитель фізики Боярського академічного ліцею «Лідер», вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель».

Збірник містить тестові завдання, фізичні диктанти, задачі. Він передбачає організацію основних етапів навчально-пізнавальної діяльності школярів: застосування і актуалізація теоретичних знань, контроль якості засвоєння матеріалу.

Завдання складені відповідно до програми, спрямовані на систематизацію, узагальнення вивченого матеріалу та для роботи з обдарованими дітьми. Завдання можуть бути використані на різних етапах уроку як для закріплення вивченого матеріалу, так і для перевірки знань.

Адресовано вчителям фізики закладів загальної середньої освіти.


2. Методичний посібник підготувала Килимник Наталія Олександрівна – вчитель початкових класів Боярський академічний ліцей «Лідер»

Килимник Н.О.Удосконалення навичок читання в учнів 1 класу : навчально-методичний посібник. – Боярка, 2019. – 61 с.

У методичному посібнику вчителя початкових класів Боярського НВК «Колегіум – ЗОШ №3» Килимник Наталії Олександрівни охарактеризовано особливості удосконалення навичок читання в учнів 1 класу.

Методичні матеріали, представлені у посібнику, можуть бути використані вчителями початкової школи для розробки сучасних методик навчання читання молодших школярів. Підібрані вправи різних видів сприяють розвитку читацьких навичок, збагачують та активізують словник учнів, допомагають сформувати читацькі вміння та способи читання.


3. Ткаченко І. П. Збірник тестових завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології (за матеріалами 6-го класу). І частина – Боярка 2019 рік. – 73 с.

Ткаченко І. П. – вчитель біології Боярського академічного ліцею «Лідер», вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель».

Збірник містить тести ЗНО з біології ( матеріали 6-го класу), що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання за період з 2008 р. по 2018 р.. Форма та зміст тестових завдань відповідають вимогам програми ЗНО з біології згідно структурі сертифікаційної роботи.

Адресовано вчителям біології загальноосвітніх навчальних закладів.

Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології, яке проводиться у формі тестування. А також варіанти тестів можуть бути використані до тестового тематичного контролю знань.


4. Ткаченко І. П. Збірник біологічних диктантів для учнів 10 класу рівня стандарту загальноосвітньої школи. – Боярка 2019 рік. – 150 с.

Ткаченко І. П. – вчитель біології Боярського академічного ліцею «Лідер», вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель».

Збірник містить біологічні диктанти для 10 класу рівня стандарту. Диктанти складені відповідно до програми, спрямовані на систематизацію та узагальнення вивченого матеріалу. Вони допоможуть учителям здійснювати систематичний контроль навчальних досягнень учнів. Диктанти можуть бути використані на різних етапах уроку як для диференційованого, так і інтегрованого навчання.

Адресовано вчителям біології закладів загальної середньої освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 486

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.