Педагогічний колектив
Боярського академічного ліцею "Лідер"

У навчальному закладі 81 педагогічний працівник.

Мають почесні звання:

«Відмінник освіти» - 12;
«Учитель – методист» - 21;
«старший вчитель» - 20.

Мають кваліфікаційну категорію:

спеціаліст – 11;
спеціаліст другої категорії – 4;
спеціаліст першої категорії – 7;
спеціаліст вищої категорії – 57.

№ п.п. Прізвище, ім’я та по батькові Посада Педагогічний стаж, Категорія Який предмет викладає Нагороди
1. Михайлова Стелла Євгенівна Директор Вища 33 Зарубіжна література учитель.-методист Відмінник
2. Хмара Алла Миколаївна Заступник директора з НВР Вища 36 Географія учитель.- методист. Відмінник
3. Волошена Раїса Вікторівна Заступник директора з НВР Вища 27 Історія учитель-методист. Відмінник
4. Черевко Інна Анатоліївна Заступник директора з НВР Вища 35 Початкові класи учитель- методист Відмінник
5. Мирончук Оксана Михайлівна Соціальний педагог, керівник гуртка 0,5 вища 28 Соціальний педагог
6. Коцур Людмила Володимирівна учитель Вища 37 Українська мова та література Учитель-методист
7. Лук’янчук Оксана Валеріївна учитель Вища 31 Українська мова та література учитель-методист, Відмінник
8. 8 Сухініна Тамара Василівна учитель Вища 48 Українська мова та література
9. 9 Караульна Ірина Володимирівна учитель вища 29 Українська мова та література
10. Клименко Олена Миколаївна учитель вища 22 Українська мова та література
11.Сабашна Тетяна Василівна учитель вища 22 Українська мова та література
12. Ткаченко Вікторія Віталіївна учитель вища 28 Українська мова та зарубіжна література
13. Якименко Ірина Володимирівна /учитель Вища 26 Українська мова та література
14. Володченко Тамара Георгіївна учитель Вища 63 Зарубіжна література учитель.-методист Відмінник
15. Біла Ольга Василівна учитель Вища 34 Математика старший учитель
16. Загорулько Олена Валеріївна учитель Вища 28 Математика старший учитель
17. Бондарчук Наталія Миколаївна учитель Вища 33 Математика учитель-методист
18. Посікера Ірина Павлівна учитель Вища 28 Математика учитель-методист
19. Литвин Валентина Миколаївна учитель Вища 36 Математика старший учитель
20. Савушкіна Катерина Кузьмівна учитель вища 47 Фізика учитель-методист
21. Незабитовський Ігор Миколайович учитель Вища 28 Фізика учитель-методист., Відмінник
22. Куніцька Тетяна Петрівна учитель вища. 16 Інформатика
23. Потіха Світлана Андріївна учитель друга 10 Інформатика
24. Шевчук Ганна Валеріївна учитель перша. 14 Інформатика
25. Тарасюк Людмила Іванівна учитель Вища 40 Географія, біологія учитель-методист, Відмінник
26.Прахницька Валентина Василівна учитель Вища 40 Біологія, обслуговуюча праця учитель-методист
27. Ткаченко Ірина Павлівна учитель Вища 26 Біологія, Географія старший учитель
28. Шалабай Наталія Олександрівна учитель вища 19 Географія МСП
29. Полевик Галина Олексіївна учитель Вища 43 Географія учитель-методист.
30. Бородієнко Галина Андріївна учитель Вища 36 Хімія старший учитель
31. Чернятинська Наталія Яківна учитель Вища 57 Хімія старший учитель., Відмінник
32. Діденко Людмила Степанівна учитель Вища 48 Історія, етика старший учитель
33. Гришко Олена Володимирівна учитель Вища 32 Історія правознавство старший учитель
34. Сафонова Світлана Олексіїв учитель Вища 37 Історія етика старший учитель
35. Скоморохова Валентина Василівна учитель вища 29 Англійська та. Німецька мова
36. Снігур Тетяна Олександрівна учитель Вища 49 Англійська та німецька мова учитель.-методист, Відмінник.
37. Гуцуляк Вікторія Григорівна учитель друга 5,5 міс Німецька. мова
38. Ставратій Олена Миколаївна учитель перша 187 Англійська мова
39. Порошина Ярослава Броніславівна учитель Вища 39 Англійська мова старший учитель., Відмінник
40. Дацків Наталія Анатоліївна учитель перша. 12 Англійська мова
41. Ярмулківська Анна Леонідівна учитель друга 11,7 Англійська мова
42. Панченко Василь Григорович учитель Вища 38 Фізичне виховання старший учитель
43. Чехович Валентина Сергіївна учитель вища 47 Фізичне виховання старший учитель
44. Сліпенчук Михайло Михайлович учитель Вища 23 Фізичне виховання. Початкові класи старший учитель
45. Дашкевич Валентина Олександрівна Педаг.-орган..,05 соц.пед 7
46. Дронов Андрій Рафаелович учитель вища 27 Труд. навчання старший учитель
47. Негода Тетяна Василівна учитель вища 23 Обсл. праця старший учитель
48. Бодянська Ольга Олександрівна учитель вища 40 Основи здоров’я
49. Сліпенчук Людмила Олександрівна учитель вища 24 Музика старший учитель
50. Кононенко Олеся Михайлівна учитель вища 19 Образ. м-во
51. Сидор Олег Степанович учитель керівник гуртка спец. 1 Захист Вітчизни
52. Целованський Андрій Миколайович учитель спец. 3 , учитель фізкультури
53. Герасімюк Тамара Володимирівна Керівник гуртка Вища 39 учитель Методист
54. Кудрявцева Тетяна Анатоліївна психолог вища 29 психолог 1.
55. Матвєєва Ганна Трохимівна Логопед Вища 46 Логопед учитсль-методист.
56. Дронова Тамара Василівна Зав.бібліотекою Вища 45 Завідуюча бібліотекою провідний бібліотекар
57. Хаджимітєва Ольга Федорівна учитель перша 20 Англійська мова
58. Юхименко Антоніна Григорівна учитель вища 24 Англійська мова
59. Безвершено Тетяна Петрівна вихГПД учитель друга 8.10 Англійська мова
60. Канівець Тетяна Миколаївна учитель вища 28 Початкові класи старший учитель
61. Пашковська Олена Леонідівна Увитель перша 20 Початкові класи
62. Вольська Марія Вацлавівна учитель спец. 11,3 Початкові класи
63. Толочко Оксана Миколаївна учитель перша 16 Початкові класи
64. Слободяник Наталія Олександрівна учитель вища 15 Початкові класи учитель-методист
65. Добруцька Оксана Василівна учитель вища 28 Початкові класи
66. Степанюк Тетяна Юріївна учитель 10 тариф.розр. 7 Початкові класи
67. Івасенко Ніна Григорівна учитель спеціал 31 Початкові класи
68. Гамоля Катерина Павлівна учитель спеціаліст 10 Початкові класи
69. Шевченко Валентина Володимирівна учитель Вища 35 Початкові класи старший учитель
70. Карась Надія Іванівна учитель Вища 39 Початкові класи учитель.-методист, Відмінник.
71. Голуб Наталія Олександрівна учитель вища 20 Початкові класи
72. Грицаєнко Оксана Василівна учитель перша 27 Початкові класи
73. Дронова Світлана Володимирівна поч..класи Вища 26 Початкові класи старший учитель
74. Килимник Наталія Олександрівна Поч..кл вища 16,2 Початкові класи
75. Семенець Оксана Ярославівна поч..класи вища 19 Початкові класи учитель-методист
76. Сивенко Тамара Миколаївна Вих. ГПД Спец.4 міс. Вихователь ГПД..
77. Дронов Дмитро Андрійович бібліотека
78. Маєвська Юлія Віталіївна учитель 4 учитель
79. Царьова Валентина Степанівна вихователь Вихователь ГПД
80. Кучеренко Вікторія Віталіївна Заступник директори з НВР вища 26 Відпустка по догляду за дитиною
81. Масюк Олена Іванівна учитель спец. 7 Початкові класи Відпустка по догляду за дитиною 3-х років
Кiлькiсть переглядiв: 515

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.