Педагогічний колектив
Боярського академічного ліцею "Лідер"
У навчальному закладі 74 педагогічних працівники.
Мають почесні звання:
«Відмінник освіти» - 9;
«Учитель – методист» - 21;
«старший вчитель» - 25.
Мають кваліфікаційну категорію:
спеціаліст – 7;
спеціаліст ІІ категорії – 3;
спеціаліст І категорії – 7;
спеціаліст вищої категорії – 57.
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові | Посада | Основний робітник чи сумісник | Педагогічний стаж, Категорія | Який предмет викладає | Нагороди | |
1. | Михайлова Стелла Євгенівна | директор | осн. | вища 36 | Зарубіжна література | учитель.-методист Відмінник | |
2. | Хмара Алла Миколаївна | заст. директора | осн. | Вища 41 | Геогр. | учитель.- методист. Відмінник | |
3. | Волошена Раїса Вікторівна | заст. директора | осн. | Вища 31 | Історія | учитель-методист. Відмінник | |
4. | Черевко Інна Анатоліївна | заст. директора | осн. | Вища 40 | Почат. класи | учитель- методист Відмінник | |
5. | Кучеренко Вікторія Віталіївна | заст. директора | осн. | вища 28 | поч.класи укр.мова | Учитель-методист | |
6. | Коцур Людмила Володимирівна | учитель | осн. | Вища 41 | Укр. мова, літ. | учитель-методист | |
7. | Лук’янчук Оксана Валеріївна | учитель | осн. | Вища 34 | Укр. мова, літ. | учитель-методист Відмінник | |
8. | Сухініна Тамара Василівна | учитель | осн. | Вища 51 | Укр. мова, літ. | старший учитель | |
9. | Караульна Ірина Володимирівна | учитель | осн. | вища 33 | Укр. мова, літ. | учитель-методист | |
10. | Клименко Олена Миколаївна | учитель | осн. | вища 27 | Укр. мова, літ. | Старший вчитель | |
11. | Сабашна Тетяна Василівна | учитель | осн | вища 26 | Укр. мова, літ. | ||
12. | Ткаченко Вікторія Віталіївна | учитель | осн. | вища 32 | Укр. мова, літер | Старший вчитель | |
13. | Якименко Ірина Володимирівна | учитель | осн. | Вища 30 | Укр. мова, укр. літ | ||
14. | Біла Ольга Василівна | учитель | осн. | Вища 38 | Матем | старший учитель | |
15. | Загорулько Олена Валеріївна | учитель | осн. | Вища 32 | Матем | старший учитель | |
16. | Бондарчук Наталія Миколаївна | учитель | осн. | Вища 37 | Матем | учитель-методист | |
17. | Посікера Ірина Павлівна | учитель | осн. | Вища 32 | Матем | учитель-методист | |
18. | Литвин Валентина Миколаївна | учитель | осн. | Вища 40 | Матем | старший учитель | |
19. | Савушкіна Катерина Кузьмівна | учитель | осн. | вища 52 | фізика | учитель-методист | |
20. | Незабитовський Ігор Миколайович | учитель | осн | Вища 31 | Фізика | учитель-методист Відмінник | |
21. | Куніцька Тетяна Петрівна | учитель | осн. | вища 20 | Інформ | старший вчитель | |
22. | Потіха Світлана Андріївна | учитель | осн | перша 14 | Інформ | ||
23. | Шевчук Ганна Валеріївна | учитель | осн | вища 18 | Інформ | ||
24. | Тарасюк Людмила Іванівна | учитель | осн. | Вища 40 | Геогра-фія, біо-логія | учитель-методист Відмінник | |
25. | Прахніцька Валентина Василівна | учитель | осн. | Вища 44 | Біоло-гія | учитель-методист | |
26. | Ткаченко Ірина Павлівна | учитель | осн. | Вища 30 | Біологія, географія | Учитель-методист | |
27. | Шалабай Наталія Олександрівна | учитель | осн. | вища 23 | Географ. МСП | Старший учитель | |
28. | Полевик Галина Олексіївна | учитель | осн. | Вища 48 | Географія | учитель-методист | |
29. | Бородієнко Галина Андріївна | учитель | осн. | Вища 40 | Хімія | старший учитель | |
30. | Хмара Олена Михайлівна | учитель | осн | Перша 16 | Хімія | ||
31. | Гришко Олена Володимирівна | учитель | осн. | Вища 36 | Історія. правозн. | старший учитель | |
32. | Сафонова Світлана Олексіїв | учитель | осн. | Вища 41 | Історія етика | старший учитель | |
33. | Нежиборський Святослав Ігорович | учитель | осн. | Історія | |||
34. | Скоморохова Валентина Василівна | учитель | осн. | вища 33 | Англ. нім. мови | Старший учитель | |
35. | Снігур Тетяна Олександрівна | учитель | осн. | Вища 51 | Англ. мова, німецька | учитель.-методист Відмінник | |
36. | Гуцуляк Вікторія Григорівна | учитель | осн. | друга 9 | Англ. нім. мови | ||
37. | Ставратій Олена Миколаївна | учитель | осн | перша 21 | Англ.мова | ||
38. | Ярмулківська Анна Леонідівна | учитель | осн. | друга 15 | англійська мова | ||
39. | Панченко Василь Григорович | учитель | осн. | Вища 40 | Фіз.вих. | старший учитель | |
40. | Чехович Валентина Сергіївна | учитель | осн | вища 52 | фізичне вих. | старший учитель | |
41. | Сліпенчук Михайло Михайлович | учитель | осн. | Вища 28 | Фіз. Вих. | старший учитель | |
42. | Дашкевич Валентина Олександрівна | педаг.-орган., 05 соц. пед | осн. | Спецаліст 11 | Педагог-організ. 1,0, 0,5 соц, пед 0,5 | ||
43. | Дронов Андрій Рафаелович | учитель | осн. | вища 31 | Труд. навчання | старший учитель | |
44. | Негода Тетяна Василівна | учитель | осн. | вища 27 | Обсл. праця | старший учитель | |
45. | Бодянська Ольга Олександрівна | учитель | осн. | вища 42 | Основи здоров’я | ||
46. | Сліпенчук Людмила Олександрівна | учитель | осн. | вища 28 | Музика | старший учитель | |
47. | Кононенко Олеся Михайлівна | учитель | осн. | вища 23 | Образ. м-во | Старший учитель | |
48. | Коцур Олексій Іванович | учитель | осн. | Вища 27 | учитель фізкультури | Старший учитель | |
49. | Кудрявцева Тетяна Анатоліївна | практичний психолог | осн | вища 34 | Психолог, 0,5 Педагог -організ | Практичний психолог-методист | |
50. | Прокопенко Олена Михайлівна | логопед | сум. | Вища 27 | Учитель-Логопед 0,5 | учитсль-методист | |
51. | Хаджимітєва Ольга Федорівна | учитель | осн. | перша 24 | Англійська мова | ||
52. | Юхименко Антоніна Григорівна | учитель | осн. | вища 27 | Іноз мова | Старший учитель | |
53. | Безвершенко Тетяна Петрівна | учитель | осн. | друга 11 | англ. польс. мови | ||
54. | Канівець Тетяна Миколаївна | учитель | осн. | вища 32 | Почат. класи | старший учитель | |
55. | Пашковська Олена Леонідівна | учитель | осн. | вища 25 | Почат. класи | ||
56. | Вольська Марія Вацлавівна | учитель | осн. | друга 15 | Почат. класи | ||
57. | Толочко Оксана Миколаївна | учитель | осн. | перша 18 | Початкові класи | ||
58. | Слободяник Наталія Олександрівна | учитель | осн. | вища 18 | Почат. класи | учитель-методист | |
59. | Добруцька Оксана Василівна | учитель | осн | вища 32 | Почат. класи | Старший вчитель | |
60. | Степанюк Тетяна Юріївна | учитель | осн. | 10 тариф. розр. 11,3 | Поч. класи | ||
61. | Івасенко Ніна Григорівна | учитель | осн. | спеціал 35 | Почат. класи | ||
62. | Гамоля Катерина Павлівна | учитель | осн. | перша 14 | початкові класи | ||
63. | Шевченко Валентина Володимирівна | учитель | осн. | Вища 39 | Почат. класи | старший учитель | |
64. | Карась Надія Іванівна | учитель | осн. | Вища 44 | початкові класи | учитель.-методист Відмінник | |
65. | Грицаєнко Оксана Василівна | учитель | осн. | вища 33 | початкові класи | ||
66. | Дронова Світлана Володимирівна | учитель | осн. | вища 30 | початкові класи | старший учитель | |
67. | Килимник Наталія Олександрівна | учитель | осн. | вища 20 | початкові класи | ||
68. | Семенець Оксана Ярославівна | учитель | осн. | вища 23 | початкові класи | учитель-методист | |
69. | Сивоконь Олена Іванівна | Учитель | осн. | Вища 37 | початкові класи | учитель-методист | |
70. | Грабовська Олена Василівна | учитель | осн. | Спеціаліст 2 | англ. мова початк. школи | ||
71. | Сивенко Тамара Миколаївна | Вихов. ГПД | осн. | Спец. 4 | Вих. ГПД | ||
72. | Жарук Олександр Володимирович | учитель | осн. | Перша 12 | учитель фізкультури | ||
73. | Мирончук Оксана Михайлівна | керівник гуртка | сумісник | вища 30 | Керівник гуртка 0,5 | ||
74. | Мироненко Катерина Валентинівна | Педагог-організатор | осн. | Спец. | Педагог-організатор |
Коментарi