Із кожним роком в Україні з’являється дедалі більше онлайн-платформ, які допомагають абітурієнтам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо підбірку найкращих безкоштовних сервісів для підготовки до тестування

Академія Хана

Уроки Салмана Хана (а їх уже більше двох тисяч) невеликі, тривалістю від 5 до 15 хвилин. Вони присвячені різним предметам, темам і дисциплінам: алгебрі, арифметиці, геометрії, банківській справі, біології, фізиці, хімії, астрономії, економіці та фінансам, історії, статистиці та багатьом іншим.

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс сказав: «Те, що робить Хан - приголомшливо! Я вважаю його основоположником руху на підтримку використання технологій для того, щоб дозволити більшій кількості людей вчитися і перевіряти свій рівень знань. Це початок революції!».

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.

ON-LINE СИСТЕМА ДИСТАНЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ, ЛІЦЕЯХ ТА ГІМНАЗІЯХ УКРАЇНИ!

Освітній Інтернет-ресурс Отримання знань створено Лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій, що працює у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці, та Вінницьким міським центром дистанційної освіти школярів.

Дистанційне навчання з уроками з усіх предметів шкільної програми для самостійного опрацювання учнями.

EdEra

EdEra — освітня українська платформа, яка створює онлайн-курси та навчальний контент для широкої аудиторії з найрізноманітніших тем.

«Математика: арифметика, рівняння та нерівності» — перший курс з математичного циклу на EdEra. Розрахований на 6 тижнів, кожен тиждень складається з 2-4 лекцій (усього 15 лекцій), великої кількості теоретичних, тестових і домашніх завдань. Орієнтовно кожен тиждень розрахований на 5 годин занять.

Окрім тестових завдань у середині курсу є ще проміжні модулі, тести та фінальний іспит. Успішно пройшовши курс та всі його іспити, можна отримати сертифікат.

Учням викладають як теорію, так і методику розв’язання задач і рівнянь, цьому приділяється найбільше часу. Відеоматеріали курсу цікаві тим, що доповнюютьсяекспериментальними відеопро те, як у реальному житті працюють ті чи інші теорії. Веде курс Олександр Олєнєв — випускник магістратури факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУ ім. Шевченка, координатор всеукраїнського конкурсу «Intel Еко-Україна».

Prometheus

Prometheus — одна з найбільших освітніх онлайн-платформ України, яка другий рік поспіль допомагає школярам підготуватися до ЗНО, зокрема до тестування з математики.

Курс складається з 9 тижнів і 19 тем від «Алгебра. Початок аналізу» до «Геометрія. Планіметрія. Стереометрія». Навчальні тижні містять теоретичні відеоуроки (з поданням усіх необхідних формул) по 5-15 хвилин та наочні приклади розв’язання задач різної складності. Між лекціями є тестові завдання для закріплення вивченого.

У курсі розглянуті всі розділи математики, що входять до програми ЗНО, а також розібрані всі типи задач та можливості їх рішення. Викладає Ярослав Симчук — доцент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей КПІ.

Окрім завдань з математики, на курсі є допоміжні відео з корисними рекомендаціями для підготовки до ЗНО та конспекти лекцій кожного тижня. Якщо виникають якісь запитання (навчальні або технічні), є можливість обговорити їх на форумі як з викладачем, так і з іншими слухачами курсу.

Формально курс розпочався 20 вересня, але нові слухачі можуть долучитись у будь-який момент. Наразі вже доступні матеріали попередніх шести тижнів.

Akademia

Портал Academia пропонує школярам чи не найбільшу кількість безкоштовних курсів для підготовки до ЗНО, у тому числі курс з математики.

Курс поділений на дві частини — алгебру й геометрію, кожна з яких містить 32 теми (загалом 64). У кожній навчальній темі: матеріал для опрацювання (теоретична текстова частина), словник термінів і понять до теми, тестові завдання для закріплення знань та онлайн-ігри з поданого матеріалу. Після завершення всіх тем можна пройти підсумковий тест.

Курс з алгебри охоплює теми від «Натуральні числа та дії над ними» до «Вступ до статистики». Курс з геометрії передбачає підготовку від «Початкові поняття планіметрії» до «Вектори у просторі».

Додатково на сайті можна знайти завдання (тестові зошити) із ЗНО минулих років, переліки рекомендованої літератури та словники термінів.

Проходити курси можна без реєстрації, у режимі гостьового доступу.

«Освіта-Онлайн»

«Освіта-онлайн» — громадський проект, який передбачає можливість дистанційної освіти для школярів у форматі масових відкритих онлайн-курсів і допомагає підготуватися до ЗНО та ДПА.

Курс з математика від «Освіта-Онлайн» передбачає 29 уроків. Викладає їх Сергій Зеленін — кандидат фізико-математичних наук, доцент ОНУ ім. Мечникова. Кожен урок містить кілька відео (по 8-12 хвилин), детальні конспекти з формулами і термінами, приклади розв’язання задач. Урок починається з «вхідного» тесту, а на завершення розбираються приклади із ЗНО минулих років. І наостанок даються домашні завдання.

На сайті також є шкала успішності, де ви можете бачити свій прогрес у навчанні.

Кiлькiсть переглядiв: 581

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.