Вітаємо переможців та призерів
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п ПІБ учня Клас Предмет Місце ПІБ учителя
1. Сусло Валентина 4В(г) українська мова та література І Сабашна Т. В.
2. Яковішина Ольга 5В(г) українська мова та література ІІ Караульна І. В.
3. Антипенко Анастасія 5Б(г) українська мова та література ІІІ Ткаченко В. В.
4. Повхліб Юлія 2Б(л) українська мова та література ІІІ Лук'янчук О. В.
5. Нежиборський Роман 4Б(г) трудове навчання І Дронов А. Р.
6. Ковриженко Роман 4В(г) біологія ІІ Прахніцька В. В.
7. Насєдкін Федір 5Б(г) біологія ІІІ Тарасюк Л. І.
8. Попруженко Олег 1В(л) біологія ІІІ Прахніцька В. В.
9. Мельниченко Анастасія 2Б(л) біологія І Тарасюк Л. І.
10. Повхліб Юлія 2Б(л) біологія ІІ Тарасюк Л. І.
11. Яковішина Ольга 5В(г) польська мова І Безвершенко Т. П.
12. Коновалюк Аліна 5-В(г) польська мова ІІІ Безвершенко Т. П.
13. Пащевська Мілена 1А(л) польська мова І Безвершенко Т. П.
14. Шаповал Діана 1А(л) польська мова ІІ Безвершенко Т. П.
15. Ткаченко Марина 1А(л) польська мова ІІІ Безвершенко Т. П.
16. Іванникова Аміна 4А(г) географія І Хмара А. М.
17. Горейко Назарій 4Б(г) географія ІІ Шалабай Н. О.
18. Печерських Дмитро 5А(г) географія І Шалабай Н. О.
19. Попруженко Олег 1В(л) географія ІІ Полевик Г. О.
20. Левинський Андрій 2Б(л) географія ІІ Хмара А. М.
21. Райкова Євгенія 4А(г) англійська мова ІІ Ставратій О. М.
22. Лисова Поліна 1Б(л) англійська мова І Ставратій О. М.
23. Оніщенко Олександра 1Б(л) англійська мова ІІ Ставратій О. М.
24. Присяжна Надія 1А(л) англійська мова ІІІ Скоморохова В. В.
25. Невмержицький Артем 2Б(л) англійська мова ІІІ Ярмулківська А. Л.
26. Балашев Глєб 3Б(г) хімія І Хмара О. М.
27. Горейко Назарій 4Б(г) хімія І Хмара О. М.
28. Попруженко Олег 1В(л) хімія І Бородієнко Г. А.
29. Повхліб Юлія 2Б(л) хімія І Бородієнко Г. А.
30. Бондар Софія 4А(г) історія І Волошена Р. В.
31. Присяжна Надія 1А(л) історія І Волошена Р. В.
32. Повхліб Юлія 2Б(л) інформаційні технологія І Потіха С. А,
33. Горейко Назарій 4Б(г) математика І Бондарчук Н. М.
34. Горейко Веніамін 5Б(г) математика ІІ Посікера І. П.
35. Козьмук Олексій 5Б(г) математика ІІІ Посікера І. П.
36. Лисова Поліна 1Б(л) математика ІІІ Посікера І. П.
37. Повхліб Юлія 2Б(л) математика ІІІ Бондарчук Н. М.
38. Чмихало Богдан 2Б(л) математика ІІІ Бондарчук Н. М.
39. Чмихало Богдан 2Б(л) астрономія І Незабитовський І. М.
40. Горейко Назарій 4Б(г) фізика І Савушкіна К. К.
41. Романченко Дар'я 5Б(г) фізика ІІ Незабитовський І. М.
42. Чмихало Богдан 2Б(л) фізика І Незабитовський І. М.
43. Кучерук Владислав 5А(г) правознавство І Гришко О. В.

ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка був проведений в онлайн-форматі 08.12.2022 року. Учасниками даного етапу були 10 учнів закладу. Серед них є переможці та призери:

№ з/п ПІБ учня Клас Місце ПІБ учителя
1. Захуцька Олеся 2Б(г) ІІ Сабашна Т. В.
2. Бобка Єлизавета 2Г(г) ІІІ Караульна І. В.
3. Сусло Валентина 4В(г) І Сабашна Т. В.
4. Бійчук Нікіта 4Б(г) ІІ Коцур Л. В.
5. Іванникова Аміна 4А(г) ІІІ Сухініна Т. В.

ІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика був проведений в онлайн-форматі 15.12.2022 року. Учасниками даного етапу були 10 учнів закладу. Серед них є переможці та призери:

№ з/п ПІБ учня Клас Місце ПІБ учителя
1. Веденко Ксенія І Гамоля К. П.
2. Кірюхіна Анна ІІ Карась Н. І.
3. Рудь Діана 1Б(г) І Лук'янчук О. В.
4. Маковська Катерина 1Г(г) ІІІ Караульна І. В.
5. Лилюченко Олександра 1А(г) ІІІ Коцур Л. В.
6. Захуцька Олеся 2Б(г) ІІ Сабашна Т. В.
7. Бобка Єлизавета 2Г(г) ІІ Караульна І. В.
8. Рудь Дарина 3Б(г) І Лук'янчук О. В.
9. Бійчук Нікіта 4Б(г) ІІІ Коцур Л. В.
10. Блудова Владислава 4А(г) ІІІ Сухініна Т. В.
11. Антипенко Анастасія 5Б(г) ІІ Ткаченко В. В.
12. Ткаченко Марина 1А(л) І Ткаченко В. В.
13. Повхліб Юлія 2Б(л) І Лук'янчук О. В.
14. Бобко Максим 2В(л) ІІІ Ткаченко В. В.
Кiлькiсть переглядiв: 848

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.