Творче об’єднання «Вітаміни» - самобутній, творчий колектив, відомий не тільки в місті Боярка та Київській області, а і у різних регіонах України.

/Files/images/vtamni/viber_image_2019-10-15_11-35-24.jpg

Колектив був заснований у 1996 році, як творче об’єднання, що працює в різних формах театральної діяльності: театральні постановки, мюзикли, шоу-програми, агітбригади різного спрямування, театралізовані вечори, КВН, тощо.

Створення творчого простору для формування активної особистості, здатної реалізовувати себе у різних сферах життєдіяльності, готової до саморозвитку та самовдосконалення – головна мета діяльності творчого об’єднання. З дня заснування з колективом працюють справжні ентузіасти своєї справи, досвідчені педагоги: Кучеренко Вікторія Віталіївна, Мирончук Оксана Михайлівна. За час існування творчого об’єднання педагогам вдалося створити стабільний колектив, зі своїми традиціями,історією і напрацюваннями. Існує вже більше 10 поколінь «Вітамінів», які не покидають творчу діяльність і після закінчення закладу, багато хто з випускників обирають творчі професії: акторів, ведучих, дикторів, режисерів. Сьогодні об’єднання працює у двох складах: старша та молодша команда.

Високий рівень виконавської майстерності вихованців та постановчої роботи педагогів дають змогу урізноманітнити репертуар цікавими актуальними творчими проектами, що зацікавлюють глядачів своєю тематикою. Так, проекти екологічного спрямування, дають можливість зі сцени розкрити глядачам проблеми міста та регіону, засобами театрального мистецтва. Творчі проекти з національно – патріотичного виховання є пріоритетним напрямом діяльності об’єднання. Саме тому за останні роки в репертуарі колективу з’явились епічні мюзикли: «Жанна Д’Арк» (з проведенням паралелей подій в Україні) та «Легенда про Олексу Довбуша». Неодноразово у своїх постановках колективом піднімались соціальні проблеми молоді, як у виставі: «Білий янгол з чорними крилами».

За 22 роки існування колектив багаторазово представляв місто, район та область в різних регіонах України на конкурсах та фестивалях. У скарбниці «Вітамінів» перемоги на Всеукраїнських змаганнях КВН ЮІР у 2006 (Полтава), 2007 (Суми),2008 (Черкаси), 2009(Хмельницький), 2010 (Дніпропетровськ), 2012(Київ) роках, у 2014 та 2017 роках стали абсолютними переможцями України. «Вітаміни» - Лауреати Всеукраїнського фестивалю «Сміховик» у м.Житомир, багаторазові володарі кубку КВН Київської області, гран – прі змагань: «Обери майбутнє» 2011, 2012, 2013, 2015, 2017 років, переможці Всеукраїнського фестивалю: «Жарт Птиця» 2014, 2015, 2016 років. Також, команда КВН займається агітаційною діяльністю, являється неодноразовим переможцем обласного конкурсу екологічних агітбригад, призером Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти 2016 року в м.Херсон та переможцем Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти: «Земля - наш спільний дім» у м. Полтава 2017 року.1 місце в обласному конкурсі Дружин юних пожежників 2017, 1 місце у Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти: «Земля - наш спільний дім» у м.Київ 2018р.,Гран - прі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти: «Земля - наш спільний дім» у м. Суми 2019р.,

У вересні 2019 року 2 місце у фінал IX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», в якому взяли участь 23 команди-переможниці регіональних етапів.

Кiлькiсть переглядiв: 671

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.