Проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-2024 навчальному році
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІДЕР»
Код ЄДРПОУ 40784817
Н А К А З
28.09.2023 м. Боярка №126/ОД
Про проведення І та ІІ етапів
Всеукраїнських учнівських
олімпіад у 2023/2024 н. р.
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді,
НАКАЗУЮ:
1. Провести в 2023/2024 н. р. І етап учнівських олімпіад з предметів в період з 03 по 18 жовтня 2023 року:
- біологія (8 – 11)
- фізика (7–1)
- українська мова і література (7–11);
- іноземні мови (8 – 11)
- історія (8 – 11)
- математика (6 – 11)
- хімія (7 – 11)
- астрономія (10-11)
- географія (8 – 11)
- технології (9 – 11)
- інформаційні технології (10–11)
- правознавство (9–10)
- образотворче мистецтво (7–11)
2. Призначити відповідальними за проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад вчителів ліцею відповідно графіка:
03 жовтня –українська мова і література – Лук’янчук О. В. 17.00 - каб. №25, 26;
04 жовтня – хімія – Бородієнко Г. А., 17.00 КХ;
05 жовтня – німецька мова – Скоморохова В. В. - 17.00, каб. №35;
польська мова – Безвершенко Т. П. – 17.00 каб. №36;
06 жовтня – технології – Дронов А.Р., Негода Т. В. – 16.30 майстерні;
09 жовтня – географія – Шалабай Н. О. – 17.00 каб.№33;
10 жовтня – образотворче мистецтво – Кононенко О. М. – 17.00 каб. №34;
інформаційні технології – Шевчук Г. В. – 17.00 КІ;
11 жовтня – математика – Посікера І. П. – 17.00 каб. №31, 32;
12 жовтня – правознавство – Гришко О. В. – 17.00, каб. КБ;
13 жовтня – астрономія - Незабитовський І. М. – 17.00, каб. №38;
фізика - Незабитовський І. М. –17.00 каб. №38;
16 жовтня – історія – Сафонова С. О. – 17.00 – каб. №23;
17 жовтня – англійська мова – Юхименко А. Г. – 17.00 каб. №35, 36, 37, 38;
18 жовтня – біологія - Тарасюк Л. І. – 15.00 КБ.
3. Затвердити склад жюрі для проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 1).
4. Відповідальним за проведення олімпіад підготувати і подати до навчальної частини:
- протоколи результатів І етапу Всеукраїнських олімпіад до 19.10.2023 року;
- заявки на участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад до 19.10.2023 року.
5. Завдання І етапу Всеукраїнських олімпіад розроблені вчителями ліцею, обговорити на засіданнях МО до 02.10.2023 року (голови МО) та погодити з методичною радою ліцею.
6. При проведенні олімпіад дотримуватись п. 2.1. Положення про те, що проведення олімпіад з різних предметів в один день заборонено та п. 3.3. Положення, що в І етапі олімпіад беруть участь усі бажаючі учні закладу.
7. Склад команди для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін формувати з числа переможців та призерів І етапу (1–2 учня від паралелі) сформувати відповідно до пункту 3.4. Положення.
8. Заявки до участі в районному етапі (за визначеною формою) подати в Управляння освіти Боярської міської ради до 24.10.2023 року.
9. Забезпечити участь учнів у проведенні ІІ етапу в супроводі педагогів та створити безпечні умови для учасників районного етапу, призначивши наказом відповідальних за безпеку та здоров'я дітей.
10. Під час проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад дотримуватись правил поведінки під час повітряної тривоги.
11. За проведенням та організацію ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у вихідні дні надати відповідальним особам та членам жюрі додаткову відпустку у кількості 2 – х днів за кожен відпрацьований день (зимові канікули).
12. Заступнику директора з НВР Аллі Хмарі здійснити організаційне та науково – методичне забезпечення проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
13. Контроль за виконанням наказу покладається на заступника директора з НВР Хмару Аллу.
Директор Стелла МИХАЙЛОВА
Склад жюрі для проведення І етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів
- біологія - голова жюрі олімпіади: Тарасюк Л.І.
члени жюрі олімпіади: Прахніцька В. В., Ткаченко І. П.;
- українська мова і література – голова жюрі олімпіади: Лук’янчук О. В.
члени жюрі олімпіади: Ткаченко В. В., Караульна І. В., Сабашна Т. В;
- англійська мова - голова жюрі олімпіади: Юхименко А. Г.
члени жюрі олімпіади: Ярмулківська А. Л., Ставратій О. М.;
- німецька мова - голова жюрі олімпіади: Скоморохова В. В.
члени жюрі олімпіади: Снігур Т. О., Гуцуляк В. Г.;
- польська мова - голова жюрі: Безвершенко Т. П.
- технології (хлопці) - голова жюрі олімпіади: Кононенко О. М.
члени жюрі олімпіади: Негода Т. В., Дронов А. Р.;
- технології (дівчата) - голова жюрі олімпіади: Кононенко О. М.
члени жюрі олімпіади: Негода Т. В., Дронов А. Р.;
- історія - голова жюрі олімпіади: Сафонова С.О.
члени жюрі олімпіади: Волошена Р. В., Гришко О. В.;
- хімія - голова жюрі олімпіади: Бородієнко Г. А.
члени жюрі олімпіади: Хмара О. М.;
- математика - голова жюрі олімпіади: Посікера І. П.
члени жюрі олімпіади: Біла О.В., Литвин В.М., Бондарчук Н. М., Загорулько О. В.;
- географія - голова жюрі олімпіади: Шалабай Н. О.
члени жюрі олімпіади: Хмара А. М., Полевик Г. О.;
- правознавство - голова жюрі олімпіади: Волошена Р. В.
члени жюрі олімпіади: Гришко О.В., Сафонова С. О.;
- фізика, астрономія - голова жюрі олімпіади: Незабитовський І. М.
члени жюрі олімпіади: Савушкіна К. К.;
- інформаційні технології - голова жюрі олімпіади: Шевчук Г. В.
члени жюрі олімпіади: Куніцька Т. П., Потіха С. А.;
- образотворче мистецтво – голова жюрі: Кононенко О. М.
Коментарi