Повернутися до звичайного режиму

У М О В И
проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з навчальних предметів
в онлайн режимі у Києво-Святошинському районі
у 2020-2021 навчальному році

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Умови проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (далі - ІІ етап Олімпіад) у Києво-Святошинському районі (далі – Умови) визначають порядок їх організації та проведення, організаційне, методичне та фінансове забезпечення, порядок участі здобувачів освіти, визначення переможців.

1.2. ІІ етап Олімпіад проводиться згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, з таких навчальних предметів: української мови та літератури, іноземних мов, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, інформаційних технологій, економіки, правознавства, трудового навчання.

1.3. Відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації є керівником, а районний методичний центр – координатором та організатором II етапу Олімпіад у Києво-Святошинському районі.

1.4. Для організації та проведення олімпіад утворюються організаційний комітет, а для перевірки їх виконання та подання пропозицій щодо визначення переможців і учасників наступного етапу — журі.

1.5. Учнівські олімпіади є індивідуальними змаганнями, у яких здобувачі освіти демонструють здатність творчо використовувати набуті у процесі попереднього навчання знання, уміння й навички.

2. ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД В ОНЛАЙН РЕЖИМІ

Для успішного підключення необхідно :

Ноутбук із встановленим необхідним програмним забезпеченням (AdobeFlashPlayer);

звукові колонки;

інтернет-браузер (найкраще використовувати такі браузери:

Google Chrome ( http://www.google.ru/intl/ru/chrome/browser/ ),

Мozilla ( http://www.mozilla.org/uk/firefox/new/ );

мікрофон або навушники;

веб-камера встановлена в системі програма Skype(покрокова інструкція встановлення програми та створення облікового запису http://poradu24.com/tehnika/viber/yak-vstanoviti-skype-na-noutbuk-pokrokove-kerivnictvo.html )

Інтернет-підключенняіз рекомендованою швидкістю не менше 5Мbit/sec (перевірити вашу пропускну спроможність інтернет-мережі можна за даним посиланням:

https://learning.kristti.com.ua:5443/openmeetings/hash?swf=network)

  1. Приклад тесту пропускної спроможності мережі

Приміщення закладу освіти, де буде проходити олімпіада, має відповідати вимогам:

є можливість приєднання ноутбука до мережі Інтернет і безперервне його підключення;

розміщення учнів у приміщенні відповідає нормам збереження соціальної дистанції;

веб-камера розміщується таким чином, що забезпечує максимальний кут огляду учасників олімпіади.

Приєднання закладу освіти до конференції здійснюється за посиланням, яке надсилають організатори ІІ етапу олімпіади (відповідальна особа та/або методист з предмету).

3. ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД

3.1. ІІ етап Олімпіад з навчальних предметів проводиться у листопаді, грудні 2020 року на базі закладів загальної середньої освіти Києво-Святошинського району згідно з графіком.

3.2 У ІІ етапі Олімпіад беруть участь здобувачі освіти, переможці І етапу олімпіад по одному учню від кожної паралелі класу.

3.3. За рішенням оргкомітету ІІ етапу Олімпіад додаткова кількість учасників ІІ етапу допускається за умови високої результативності учнів на ІІ етапі Олімпіад у попередньому навчальному році (1 учасник додатково за переможця).

3.4. Поіменний склад учасників ІІ етапу Олімпіад затверджується оргкомітетом на підставі письмових заявок закладів загальної середньої освіти району, оформлених за визначеною формою.

3.5. Звіти про проведення І етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів та заявки на участь команд у наступному етапі оргкомітети I етапу надсилають до районного оргкомітету до 29 жовтня поточного року.

3.6. За відсутності заявки про участь команди у відповідному етапі Олімпіад, неправильного її оформлення або порушення строку її подання питання про не допуск команди до змагань вирішується оргкомітетом на його засіданні та фіксується в протоколі.

3.7. У разі заміни з поважних причин деяких учасників ІІ етапу Олімпіад до оргкомітету подається оригінал нової заявки із зазначенням причини заміни учасників.

3.8.Час на виконання завдань з кожної дисципліни визначається рекомендаціями КОІПОПК з кожного предмета, але не менше 3-х астрономічних годин.

3.9.Під час виконання завдань в аудиторії можуть знаходиться тільки члени оргкомітету, відповідальні за проведення Олімпіади у відповідному закладі загальної середньої освіти.

Учні сидять по одному за партою, спілкування між учасниками Олімпіади під час виконання завдань не дозволяється. За порушення Положення, Умов проведення Олімпіад член оргкомітету та голова журі мають право позбавити будь-якого учня участі в Олімпіаді, про що робиться відповідний запис у протоколі журі.

3.10. За гострої необхідності учасник Олімпіади з дозволу представника робочої групи, залишивши роботу на столі, може вийти з аудиторії на 3-5 хвилин у супроводі одного з членів оргкомітету.

3.11. Учасник Олімпіади позбавляється права участі в Олімпіаді за наявності на робочому місці під час виконання завдань засобів комунікації, сторонніх електронних носіїв інформації, друкованих чи рукописних матеріалів; за спілкування з іншими учасниками чи передачу інформації на паперових носіях під час виконання завдань.

3.12. Після того, як учасник Олімпіади виконав завдання або час на виконання завдань вичерпаний, член робочої групи робить фото або сканування робіт учасників (протягом 15 хвилин після закінчення виконання олімпіадних завдань учасником) та надсилає їх на електронну адресу голови журі відповідної Олімпіади (електронна адреса якого надається попередньо), а роботи передає відповідальному за проведення даної Олімпіади.

3.13. Відповідальна особа за проведення Олімпіад в закладі загальної середньої освіти невідкладно надсилає оригінали робіт учасників «Новою поштою» або підвозить в понеділок-вівторок після дня проведення Олімпіади до районного методичного центру відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

3.14. Забороняється втручання батьків учасників (або законних представників дитини) та інших осіб в перебіг змагань, участь у перевірці робіт та апеляцій.

4. РОБОТА ЖУРІ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД

4.1. У середу поточного тижня після проведення Олімпіади починає роботу журі з перевірки робіт учасників для встановлення результатів проведення Олімпіади та визначення переможців.

4.2. Голова журі відповідної Олімпіади шифрує роботи (папки-файли для олімпіади з інформатики та інформаційних технологій), залишає у себе обкладинки, а роботи передає членам журі для перевірки. Члени журі ретельно перевіряють кожну роботу, виставляють за кожне завдання кількість набраних балів і підраховують загальну суму балів. По кожному класу журі визначає переможців Олімпіади відповідно до кількості набраних балів.

4.3. Члені журі перевіряють і оцінюють рівень та якість робіт учасників, користуючись критеріями оцінювання, встановленими КОІПОПК.

4.4. Експерт-консультант надає науково-методичну допомогу членам журі під час перевірки робіт учасників змагань. Бере участь у засіданні журі або спільному засіданні журі та оргкомітету, де має право дорадчого голосу та у роботі апеляційної комісії.

4.5. На підставі результатів оформляється протокол засідання журі по кожному класу окремо, визначаються переможці і кандидатури до складу команди на ІІІ етап олімпіад.

4.6. Переможці II етапу Олімпіад із кожного навчального предмету визначаються окремо за класами у кількості, яка не перевищує 50 % загальної кількості учасників змагань відповідного класу за умови якщо учасники набирають більше ніж третину від максимально можливої сумарної кількості балів з орієнтовним розподілом:

І місце – 1 переможець;

ІІ місце – 1/3 частини від загальної кількості переможців;

ІІІ місце – 2/3 частини від загальної кількості переможців.

4.7. Переможці ІІ етапу Олімпіад нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

4.8. Попередні результати проведення Олімпіад оприлюднюються на сайті районного методичного центру в перший робочий день після перевірки робіт.

У разі відсутності апеляцій, остаточні результати оприлюднюються через три дні після попередніх результатів.

5. АПЕЛЯЦІЯ

5.1. Якщо учасник Олімпіади не згоден зі своїми результатами, він має право подати особисто апеляційну заяву до оргкомітету протягом 3-х днів після оприлюднення попередніх результатів з обґрунтованою вимогою перегляду результатів перевірки завдань.

5.2. Для проведення апеляції оргкомітетом ІІ етапу Олімпіад створюється апеляційна комісія. На засіданні апеляційної комісії має бути присутній особисто учасник змагань. Присутність батьків учасників (або законних представників дитини) та інших осіб забороняється.

Рішення апеляційної комісії є остаточним та фіксується у протоколі засідання цієї комісії і надається для ознайомлення заявнику.

Кiлькiсть переглядiв: 1308

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.