Профорієнтація.

В житті кожного школяра рано чи пізно стає питання професійного визначення. Необхідність обирати майбутню професію. Щоб цей вибір не став проблемою, учням і батькам необхідно заздалегідь цікавитись цим питанням.

Саме з цією метою розроблено багато тестів і анкет,яки допоможуть у вирішенні проблеми,допоможуть виявити схильності до тієї чи іншої професії.

В інтернеті популярності набули онлайн тести професійного самовизначення,але валідність і якість деяких таких опитувань можуть викликати питання.

Тести на профорієнтаціювраховують вікові особливості людей.Тестна профорієнтацію для школярівдуже важливий у момент вибору професії. Однак, і дорослим в період зміни професії або посади він теж багато чого дасть зрозуміти. Дуже важливо підібрати актуальні тести, які підходять до конкретної ситуації. Наприклад, перед вступом на роботу ви можете вибрати і самостійно пройтитест на визначення особистісних якостей. яких вимагає посаду: це не тільки профпридатність, уважність, пам’ять, але і здатність приймати відповідальні рішення, керувати людьми, вміння працювати в команді або поодинці. Не бійтеся діяти і змінювати професію, незважаючи на вік, місце проживання, соціальний статус, сім’ю. Адже життя надає безліч можливостей!

До уваги учнів, батьків і класних керівників пропонуємо найбільш популярні і перевірені матеріали, для самостійного тестування.

http://prevolio.com/tests.aspx


Інструкція для працівників закладів отвіти щодо механізмів виявлення та здійснення заходів щодо підтримки дітей, які опининилися у складних життєвих обставинах


Заходи Боярської ЗОШ І-ІІІст№3З проведення акції «16 днів проти насилля»

Кiлькiсть переглядiв: 616

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.