З метою популяризації суспільно значущих дитячих та молодіжних проєктів з актуальних напрямів діяльності КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з обласною радою дітей Київщини провели конкурс на кращий суспільно-значущий проєкт учнівського самоврядування 2020/2021 н.р..

Цього року на II обласний етап конкурсу подано 78 проєктів у номінаціях «Здорові діти –успішна країна!», «Формуємо лідерську зміну!», «Візія! Партнерство! Успіх!» У конкурсі взяли участь представники органів учнівського самоврядування з 44 територіальних громад Київщини. Кращими визнано проєкти органів учнівського самоврядування Боярської, Калитянської Тетіївської, територіальних громад у номінації "Здорові діти- успішна країна!"

/Files/images/vihovna/Пр_1.jpg/Files/images/vihovna/Пр_2.jpg/Files/images/vihovna/Пр_3.jpg/Files/images/vihovna/Пр_4.jpg/Files/images/vihovna/Пр_5.jpg/Files/images/vihovna/Пр_6.jpg/Files/images/vihovna/Пр_7.jpg/Files/images/vihovna/Пр_8.jpg/Files/images/vihovna/Пр_9.jpg/Files/images/vihovna/Пр_10.jpg/Files/images/vihovna/Пр_11.jpg/Files/images/vihovna/Пр_12.jpg/Files/images/vihovna/Пр_13.jpg/Files/images/vihovna/Пр_14.jpg/Files/images/vihovna/Пр_15.jpg/Files/images/vihovna/Пр_16.jpg/Files/images/vihovna/Пр_17.jpg/Files/images/vihovna/Пр_18.jpg/Files/images/vihovna/Пр_19.jpg/Files/images/vihovna/Пр_20.jpg/Files/images/vihovna/Пр_21.jpg/Files/images/vihovna/Пр_22.jpg/Files/images/vihovna/Пр_23.jpg/Files/images/vihovna/Пр_24.jpg/Files/images/vihovna/Пр_25.jpg/Files/images/vihovna/Пр_26.jpg/Files/images/vihovna/Пр_27.jpg/Files/images/vihovna/Пр_28.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.