15 березня працювала ІХ Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2018".

Цього року участь у виставці взяли участь 758 закладів з 25 регіонів України та 8 країн світу. Матеріали 635 учасників пройшли експертизу і були відмічені золотими, срібними та бронзовими медалями.

Роботи учителів Боярського НВК "Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ст. №3" були відмічені Дипломом і золотою медаллю.

16 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочала роботу Восьма міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти".

Боярський НВК "Колегіум-ЗОШ І-ІІІст.№3" отримав золоту медаль та диплом у номінації "Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді."

Наші нагороди


Статті про наш заклад


Нагородження Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Золотою медаллю
в номінації "Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти"


IV Міжнародна виставка
«Сучасні заклади освіти – 2013»

28 лютого – 2 березня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013», організаторами якої були Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ»

У виставці брали участь 960 закладів освіти, серед яких – представники дальнього та ближнього зарубіжжя.

Боярську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 було нагороджено Дипломом та Срібною медаллю в номінації «Професійна діяльність вчителів в інноваційному навчальному закладі».

Кiлькiсть переглядiв: 310

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.