Додаток до листа
департаменту освіти і науки
Київської обласної
державної адміністрації
від 01.04.2020 № 12-01-18/1170

План роботи
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
на квітень 2020 року

№ з/пЗміст заходуТермін виконанняМісце проведенняКонтактна особа
1.Учнівсько-студентська онлайн-дискусія у хмарному середовищі zoom для учнів – членів наукового відділення економіки "Дослідницький проєкт МАН: нові реалії, переваги, перспективи" (спільно з кафедрою менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України)6 квітня 14.00Дистанційно https://us04web.zoom.us/j/790817907?pwd=M2c3SHhCWkFvMzhPelZqbEZuVXRQdz09Бойчук О.В.
2.Обласний етап Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» в дистанційному режимі (онлайн-реєстрація, подання заявок, презентацій та тез творчих робіт))01-15 квітняДистанційноСоловйова І.В. Гончарук М.П. Івашкіна О.В. Цибко В.В.
3.Онлайн-лекторій в рамках «Якість екосистем. Екосистемні послуги в умовах зміни клімату» (спільно з кафедрою екології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія») в рамках веб-проєкту «Віртуальна наукова школа»06-10 квітняДистанційно На сайті КОКПНЗ «МАНУМ» в рубриці «Онлайн-лекторій» на сайті МАНУМ https://kyivobl-man.in.ua/virtualna-naukova-shkola/onlajn-lektoriyi/Соловйова І.В., Гончарук М.П., Бойчук О.В.
4.Віртуальна студія у хмарному середовищі zoom «Театральні зустрічі» для учнів-членів наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства до 180-річчя з дня народження Марка Кропивницького, режисера, драматурга, актора, засновника українського професійного театру. Віртуальний перегляд п’єси Марка Кропивницького «Дай серцю волю, заведе в неволю» на каналі Youtube07 квітня 12.00Дистанційно https://us04web.zoom.us/j/454087439?pwd=TlMyQnBYcG1CVnVUcURLWEtpMW5odz09 Перегляд вистави: https://www.youtube.com/watch?v=aKRgLtxFLsEЧеревата Л.Г.
5.Відео-стрім лекції «Школа українського перекладу»до 130-річчя від дня народження Миколи Зерова, українського поета, літературознавця, критика, перекладача (спільно з Інститутом іноземної філології НПУ ім. М.П.Драгоманова)08 квітняДистанційно На сайті КОК ПНЗ «МАНУМ» в рубриці «Онлайн-лекторій» на сайті МАНУМ https://kyivobl-man.in.ua/virtualna-naukova-shkola/onlajn-lektoriyi/Григоренко О.П.
6.Віртуальні екскурсії музеями України та світу для учнів-членів наукових відділень Київського обласного територіального відділення МАН УкраїниквітеньДистанційно https://museum-portal.com/ua/museums (музейний портал) https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/ (музеї України просто неба)Гончарук М.П., Соловйова І.В. Івашкіна О.В. Остапенко О.О. Бойчук О.В. Цибко В.В.
7.Онлайн-проєкт «Знайомство з геніями»: віртуальна тематична презентація до 90-річчя з дня народження Олексія Созінова, вченого, генетика, селекціонера, академіка Академії наук України13-17 квітняДистанційно На сайті КОКПНЗ «МАНУМ» в рубриці «Віртуальна наукова школа» https://kyivobl-man.in.ua/virtualna-naukova-shkola/Соловйова І.В.
8.Онлайн-екскурс в хмарному середовищі zoom «Диво калинове, чари барвінкові» до 100-річчя з дня народження Дмитра Білоуса, письменника, літературознавця, критика, перекладача (спільно з відділом компаративістики Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України)15 квітня 11.00Дистанційно https://zoom.us/j/628612233?pwd=OHp1YXRCRXExRzNxMGhtR2wxdkd6QT09Григоренко О.П. Черевата Л.Г.
9.Віртуальна історична студія в хмарному середовищі zoom «Конституція Пилипа Орлика у світлі нових джерел» до 310 річниці з дня прийняття Конституції Пилипа Орлика (спільно з Інститутом історії України НАН України) модератор – Василь Кононенко, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України, кандидат історичних наук, учитель історії та правознавства Глевахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)16 квітня 12.00Дистанційно https://us04web.zoom.us/j/5696681647Івашкіна О.В.
10.Відео-конференція «Сучасні напрями розвитку кібербезпеки» для учнів-членів наукового відділення комп’ютерних наук (спільно з факультетом інформаційних технологій Національного університету біоресурсів і природокористування України)20 квітня 11.00Дистанційно https://zoom.us/j/442323419?pwd=OWRscWhIMW1pQUZQOUgyUmZlK09qQT09Цибко В.В.
11.Наукова онлайн-студія в хмарному середовищі zoom для учнів – членів наукового відділення хімії та біології Київського обласного територіального відділення МАН (спільно з Білоцерківським національним аграрним університетом)22 квітняДистанційно https://us04web.zoom.us/j/415814173?pwd=Sm1scC9CNU4zR3VIWm5zNEJYbW5lQT09Соловйова І.В.
12.Віртуальний тур онтологічним кабінетом для учнів – членів наукового відділення математики «Ознайомлення з життям і професійною діяльністю Миколи Корнейчука, математика, академіка Національної академії наук України» (до 100-річчя з дня народження)22-24 квітняДистанційно http://dc.inhost.com.ua/indexp.html?file=./../../xml/MPK.xmlЦибко В.В.
13.Онлайн-конференція в хмарномусередовищі zoom «Підготовка постерного захисту дослідницького проєкту учнів-членів МАН наукового відділення філософії та суспільствознавства»23 квітня 12.00Дистанційно https://zoom.us/j/627245662Терехова О.О.
14.І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів в дистанційному форматіквітеньДистанційноСоловйова І.В., Гончарук М.П.
15.Дистанційна участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені В. Маняка і Л. Коваленко (реєстрація та подання робіт в онлайн-форматі)квітеньДистанційноІвашкіна О.В.
16.Дистанційна участь у всеукраїнському учнівському конкурсі наукових есе «Публічне управління в історії української держави» (реєстрація та подання робіт в онлайн-форматі)квітеньДистанційноІвашкіна О.В.
17.Участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН УкраїниквітеньДистанційноМинзар С.А., Терехова О.О., методисти
18.Онлайн-консультування «Інформаційні технології модернізації структури та змісту роботи з обдарованою учнівською молоддю у відкритому науково-освітньому просторі МАН» для координаторів територіальних відділень МАН районів, міст, об’єднаних територіальних громадквітеньДистанційноМинзар С.А. Терехова О.О.
Кiлькiсть переглядiв: 248

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.